MÖBLER / Bord / Skrivbord 17036193

nr 1703 6193

Skrivbord

Newport, Ek. Bredd: 144 cm, djup: 55 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

6.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 26 maj 2025
kl 20:57:27